NVKF Lustrum 28 en 29 september 2023

Op 4 april 2023 bestond de NVKF 50 jaar. Het tiende lustrum wordt groots gevierd op donderdag 28 en vrijdag 29 september 2023 in Omnisport Apeldoorn.

Het gouden lustrum heeft een sportief thema. Topzorg is immers teamsport. De lustrumcommissie werkt nauw samen om een optimale prestatie neer te zetten bij de organisatie van het evenement. Dus, ga jij ook mee voor GOUD?

Dit geweldige evenement wil je niet missen, dus schrijf je snel in!

Alle informatie rondom het lustrum kan gevonden worden op de website: https://nvkfpaktgoud.nl/

Voor vragen over het inschrijven of je registratie mail je naar congres@nvkfpaktgoud.nl.

Voor overige vragen mail je naar communicatie@nvkfpaktgoud.nl.

N.B. We zijn ons ervan bewust dat het totaalbedrag voor het lustrum hoger is dan voorgaande jaren. Dit komt allereerst doordat we het lustrum nu als BTW-plichtige stichting organiseren. Verder hebben we te maken met inflatie en het strikter toepassen van de GMH regels ten aanzien van sponsoring.