Koninklijke onderscheiding Prof. dr.ir. D. Stegeman

NVKF-lid Dick Stegeman, emeritus hoogleraar in het Radboud umc, is in april jl. onderscheiden als Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw. Hij ontving de onderscheiding de onderscheiding uit handen van burgemeester Bruls van de gemeente Nijmegen vanwege zijn rijke en succesvolle carrière als klinisch fysicus in de Neurologie. Dick Stegeman is sinds 1984 werkzaam als algemeen klinisch fysicus binnen de afdeling Neurologie van het Radboudumc. Ook was hij Principal Investigator en stond hij aan het hoofd van de Clinical Neurophysiology onderzoeksgroep van het Donders Center for Medical Neuroscience. Afgelopen september is hij met pensioen gegaan. Daarnaast was hij sinds 2003 hoogleraar Toegepaste Elektrofysiologie aan het VUmc en vanaf 2014 met emeritaat aldaar. Met meer dan 180 publicaties op zijn naam is Dick Stegeman een sterk wetenschapper te noemen. Hij begeleidde meer dan 30 promovendi (ook nu rondt hij nog een aantal promoties af) en verwierf meerdere grote beurzen en subsidies.