Ad Maas vicevoorzitter EFOMP Professional Matters Committee

Zoals bij velen wel bekend is de Professional Matters Committee van de EFOMP een commissie die een grote invloed heeft over de ontwikkeling van het vakgebied van de klinisch fysicus in Europa. De NVKF commissie Europese Zaken en het bestuur zijn dan ook erg trots te kunnen melden dat de gewaardeerde collega Ad Maas nu verkozen is tot vicevoorzitter van deze commissie. Dit houdt in de praktijk in dat Ad vanaf 1 januari 2017 voor een jaar vicevoorzitter is, daarna twee jaar voorzitter gevolgd door nog een jaar als oud-voorzitter. Voor meer informatie over EFOMP commissies zie http://efomp.org/index.php/structure

Deze aanstelling houdt dus in dat we de leden van de NVKF van harte uitnodigen om Ad de komende vier jaar van harte gaan ondersteunen in deze belangrijke functie.

Ad, van harte en succes met deze taak.

Namens het NVKF bestuur en de commissie Europese zaken,

Lieke Poot en Jeroen van de Kamer