Terugblik NVKF-lustrumcongres

Op 4 en 5 oktober jl. hebben we samen het 45-jarig bestaan van onze vereniging gevierd middels een zeer geslaagd lustrumcongres in de Philharmonie te Haarlem. Het programma en de entourage gaven de perfecte mix om in volle breedte te laten zien waar de klinisch fysicus zich mee bezig houdt; zowel wetenschappelijk, vakinhoudelijk, sociaal en last but not least muzikaal gezien. Vol trots kunnen we zeggen: ‘De NVKF: Daar zit muziek in!’

Ik wil via deze weg iedereen die een bijdrage heeft geleverd aan dit fantastische lustrum enorm bedanken, en ook het bestuur in het gestelde vertrouwen voor de organisatie ervan.
Wie nog even wil nagenieten van het lustrum kan via de NVKF-website de compilatiefilm terug zien: https://nvkf.nl/nl/lustrum-2018 (wel even inloggen met je NVKF-account). Een selectie van de mooiste en leukste foto’s zullen ook zo snel mogelijk hierop worden geplaatst. Een mooie herinnering aan een onvergetelijk lustrum!  

Anke de Vries, Voorzitter NVKF Lustrumcommissie 2018