Proefschrift ‘Towards Automated Solutions for Predictive Monitoring of Neonates’

Op vrijdag 30 augustus promoveert Rohan Joshi aan de TU Eindhoven op het proefschrift ‘Towards Automated Solutions for Predictive Monitoring of Neonates’.

Het proefschrift gaat over geavanceerde neonatale monitoring, gericht op het verbeteren van alarm management, het ontwikkelen van monitoring zonder plakelektrodes en het ontwikkelen van voorspellende algoritmes voor vroege detectie van ziektes, waaronder sepsis.

Het onderzoek is uitgevoerd binnen het Impuls/eMTIC programma, waarbij TU Eindhoven, Philips en MMC samenwerken. Het proefschrift kan gevonden worden op: https://research.tue.nl/en/publications/towards-automated-solutions-for-predictive-monitoring-of-neonates. Nadere informatie is op te vragen via Carola van Pul, algemeen klinisch fysicus MMC en copromotor.