In memoriam Theo Kapteyn

Op 3 december 2018 is onze collega klinisch fysicus – audioloog Dr. Theo Kapteyn overleden op de leeftijd van 82 jaar. Theo was in dienst van de Vrije Universiteit vanaf 1962 en hoofd van het afdeling Audiologie vanaf de opening van het VU-ziekenhuis in 1964 tot aan zijn pensionering. Theo was een klinisch fysicus in hart en nieren, bij wie de patiënten altijd op de eerste plaats kwamen. Hij was één van de initiatiefnemers van het Leerboek Audiologie op internet (www.audiologieboek.nl) en heeft hier zelfs na zijn pensionering nog actief aan bijgedragen.

Gezien het feit, dat Theo erelid van de NVA (Nederlandse Vereniging voor Audiologie) was is het passend, dat hij op de komende wetenschappelijke vergadering van de NVA op 8 februari (zie https://www.ned-ver-audiologie.nl/wp-content/uploads/2018/12/Nieuwsbrief-NVA-116.pdf) herdacht zal worden door collega dr. Theo Goverts en Prof. dr. Sophia Kramer.