Klinisch Fysicus Jan de Laat ontvangt Koninklijke onderscheiding

Tijdens zijn afscheidssymposium in Leiden afgelopen 24 juni is collega klinisch fysicus audioloog dr.ir. Jan de Laat benoemd tot Ridder in de orde van Oranje-Nassau. Jan ontving deze onderscheiding  zowel voor zijn uitzonderlijke verdiensten voor zijn werk binnen het werkveld van de audiologie als ook voor de talloze vrijwillige activiteiten en functies die hij bij flink wat organisaties vervulde. Hieronder een kleine greep uit de activiteiten die Jan in de afgelopen periode als klnisch fysicus heeft verricht:

  • Jan is in de periode van 2011 tot 2021 een bijzonder actief commissielid geweest van de ComCom
  • Jan heeft zowel vanuit deze commissie als ook vanuit de vele andere nevenfuncties bij uitstek een ambasadeursrol voor de klinisch fysici audiologen gehad
  • Jan is regelmatig te zien geweest op televisie en te horen geweest op de radio om onderwerpen rondom (preventie van) hoorschade, geluidsoverlast en zelfs de hype rond Laurel en Yannie te duiden
  • Jan is namens de NVKF regelmatig als expert geconsulteerd door de geschreven media
  • Jan heeft in 2019 de prijs voor 'klinisch fysicus in de media' gewonnen

 

De NVKF feliciteert hem van harte met deze bijzondere onderscheiding!